Sign in
Join Free
Post Buy Requirement
UNDER COUNTER CHILLER RTW-127MS4-GN/LS4-GN
UNDER COUNTER CHILLER RTW-127MS4-GN/LS4-GN
Upright Chillers & Refrigerators
HOSHIZAKI UPRIGHT CHILLER
| Model | RTW-127MS4-GN/LS4-GN |
|---|---|
| Gross Volume: | 281Ltrs |
| Net Weight | 82 Kg |
| Externnal Dimensions(HxWxD) mm | 1200x700x850 |
| Internnal Dimensions(HxWxD) mm | 832x580x588 |
| Temp. Range | -2°C to +12°C |
| Self | 4 nos. of GN rail |
| Frefrigerant | R134a/260 gram |
| Power Supply | 230V AC / 50Hz |
| Heat Rejection | 0.56 kW |
| Temprature Control | Electronic |
✔ Verified
,
GST3 Years Ragular
Ask Price
| Price: | As per Client |
|---|---|
| Unit: | Units |
| Type: | Products |
Suggested Similar UNDER COUNTER CHILLER RTW-127MS4-GN/LS4-GN
Send Inquiry for UNDER COUNTER CHILLER RTW-127MS4-GN/LS4-GN
Inquiry Now
Suggested Similar Category
UNDER COUNTER CHILLER RTW-127MS4-GN/LS4-GN is available in the following areas.
Categories
Construction and Decoration |
Furnitures
|
Lights and
Lighting |
Industrial And Machinery |
Dressing And Beauty Care Products |
Electronic Component |
Wash
Basins |
Chemicals Dyes and Allied Products |
Telecom Products Manufacturers and Suppliers |
Food
and Beverages |
Security And Inspection Devices |
Hospital and Diagnosis Instrument |
Packaging Machines and Material |
Entertainment Electronics and Home Appliance |
Advertising Promotion Copywriting and Publishing
Services |
Medical Consultation and Practitioners Services
|
Real Estate and Properties |
Event Organizers and Management and Event
Planners |
Jewellery, Precious Stones, Gems And Astrology |
Computer and IT Solutions |
Automobile Rental and Leasing |
Education And Training |
Musical Equipment And Accessories |
Apparel, Clothing and Garments |
Bags Handbags Luggage Bags Belts Wallets and
Accessories |
RD Testing
Labs |
Steel & Stainless Steel Products |
Weighing Scales And Measuring Tapes |
Banner Sign And Nameplates |
Industrial And Workplace Uniforms |
Disposable Tableware and Serveware and packaging
items |
Adventure and Safari Zone |
Eyewear, Sunglasses and Accessories |
IT, Networking And Automation Solution |
Travel, Tourism and Hotels
